22 Mayıs Hangi Burç – Yükseleni – Özellikleri

Yazı İçi Başlıklar

22 mayıs hangi burç, 22 mayısta doğanların özellikleri, 22 mayısta doğan ünlüler ve 22 mayıs ile ilgili bir çok bilgiyi bu yazı altında hep beraber inceleyelim.

22 Mayıs hangi burç sorusu Google’da en çok aratılan burç sorularından bir tanesidir. 22 mayıs tarihinde doğanlar ikizler burcuna mensupturlar.

22 mayısta doğanlar
22 mayısta doğanlar

22 Mayısta Doğanların Özellikleri

22 Mayısta Doğanlar, yani ikizler burcu mensupları her işe yatkınlıkları ve herkes tarafından bilinen çift karakterleri ile ünlüdürler. Entelektüel bir burç olarak bilinen bu burcu MERKÜR yönetir. Merkür yönetiminde doğan kişiler çabuk düşünüp hareket edebilirler. Aynı anda bir çok işe odaklanabilirler. Çift karakterli yapıları yüzünden neşeli ve mutlu oldukları anlarda bile suratsız veya huysuz olabilirler.

22 mayıs tarihinde doğan kişiler “Hava” grubundandır. Ruh halindeki bu çabuk değişkenlik grubundan kaynaklanmaktır. Havanın değişikliği gibi ruh halleri değişkendir. Bir çok insan ikizleri dışarıdan izlerken anlamlandıramaz. Bir ikizleri, en iyi ikizler burcundan biri anlar.

22 mayısta doğan ikizler rol yapma konusunda oldukça etkilidir. Bir konuda az olan bilgisiyle bile ustaca insanları kandırabilir. Blöf yapma konusunda bir numaradır. Bazı ikizler yalana oldukça yatık olurlar. Sevdiklerini ve arkadaşlarını çok fazla eleştirebilirler. Yasal olmayan (İllegal) işlere kolayca kendilerini bulaştırabilirler. Kavgacı olmamakla birlikte tartışmayı severler.

22 mayısta doğanlar oldukça zekidirler. Hatta onları tanımlayan kelime “Düşünüyorum”dur. Öğrenmeyi ve entelektüel konuları incelemeyi severler. En büyük kusurları ise karakterlerinden kaynaklanan kararsızlıkları ve yüzeysel tartışmalarıdır. Çalışmak konusunda ciddi davranamazlar. Onlara oturup çalışmak zul gelir. İkizler burcu mensupları iyi bir gazeteci, radyocu, öğretmen, yazar, gezgin, postacı, sekreter, zanaatkar olabilir. Gazetecelik mesleği onlar için çok idealdir. Çünkü yazma ve değişiklik iç güdüleri onlarda bir numaradır.

22 Mayısta Doğan Ünlüler

22 mayısta doğan bir sürü ünlü insan vardır bunlardan bazıları;

George Best, Novak Djokovix, Naomi Campbell, Maggie Q, Ginnifer Goodwin, Ayberk Pekcan, Tao Okomato, Karoline Herfurt, Michael Kelly, Sean Gunn, Judah Lewis, Laurence Olivie, Yadira Guevara-Prip, Sam Upton, Anna Baryshnikov

22 Mayıs ne burcu

22 mayıs yükseleni her burçta olduğu gibi doğum saatine göre değişmektedir. 22 mayıs yükselen burcu 0-1 arası kova, 1.30-2 arası balık, 2.30-3 arası koç, 3.30-4 arası boğa, 4.30-6 arası ikizler, 6.30-8 arası yengeç- 9-11 arası aslan, 11.30-14 arası başak,  14.30-16.30 arası terazi, 17-19.30 arası akrep, 20-22 arası yay ve 22.30-23.30 arası oğlaktır.

 

Burçlarla ilgili bilgiler için tıklayın.

 

 

 

Yorum yapın