Birxy Güvenilir Mi? Birxy Nedir? 2021 Yorumlar ve Şikâyetler

Yazı İçi Başlıklar

Birxy güvenilir mi sorusu platformun popüler hale gelmesiyle daha fazla sorulur oldu. Her ürünün 5 lira olması insanlara birxy nedir  ve birxy güvenilir mi gibi soruları sordururken, aynı zamanda birxy yorumları ve birxy şikayetler gibi başlıkların aranmasına sebep oluyor.

Birxy Nedir? Güvenilir Mi?

Birxy nedir sorusu sitenin oldukça bilinir hale gelmesi ile daha fazla sorulmaya başladı. Site henüz oldukça yeni bir e-ticaret platformu. Site içerisinde bulunan ürünler oldukça ucuz durumda. Ürünlerin ucuz olması da akıllara birxy güvenilir mi sorusunu getiriyor. Bu yazımızda sizlere birxy yorumlar ve birxy şikayetleri paylaşarak ne kadar güvenilir olduğunun cevabını vermeye çalışacağız. Gelin hep birlikte inceleyelim.

Birxy Yorumlar

Aşağıda bulacağınız yorumlar şikayetvar ve benzeri siteler üzerinden alınmış olup tamamen birxy yorumları’dır. Yorumlardan da anlayacağınız üzere genellikle birxy şikayetleri görülmektedir. Bu da site hakkında kafalarda soru işaretleri oluşturmaktadır. Sizlerde şikayetlerin tamamını şikayetvar linkinden inceleyebilirsiniz.

20.09.2021 Birxy Şikayetler

Ürünü 09.09.2021 yanlışlıkla oğlum sipariş vermiş ama yorumları okuyunca sitenin güvenilir olmadığını anladım şahsım adına kayıtlı bilgileri verdiğim sonucunda meydana gelecek herhangi bir olumsuz sonuçlarda mesuliyet kabul etmiyorum. Resmi bir delil olarak bu yorumu yapmış bulunuyorum.

19.09.2021 Birxy Şikayetler

18 Eylül cumartesi günü 2021 tarihinde yaptığım Birxy sitesine üyelik, sitenin güvenilir olmadığını öğrendim Üye olurken kullandığım kişisel bilgilerimden yapılacak Herhangi bir olaydan herhangi kötü bir olaydan sorumlu değilim. Bunu buraya resmi olarak beyan ediyorum.

18.09.2021 Birxy Yorumlar

Siteyle sorun yaşadım Birxy sitesinden 18.09.2021 tarihinde sipariş verdim ama yorumları okuyunca sitenin güvenilir olmadığını anladım şahsım adına kayıtlı bilgileri verdiğim sonucunda meydana gelecek herhangi bir olumsuz sonuçlarda mesuliyet kabul etmiyorum. Resmi bir delil olarak bu yorumu yapmış bulunuyorum.

Evet arkadaşlar sadece son üç gün içerisindeki yorumlara bakıldığında bile birxy güvenilir mi sorusunun cevabını almış oluyoruz. Gibi yine de bir firmayı karalamak çok kolay internette. O yüzden deneyip görebilirsiniz. İnternet üzerinde bulunan yorumlar fazla güvenilir olmadığını gösteriyor.

FAQ

Birxy güvenilir mi sorusuna internette incelediğinde, yorumlar göz önünde bulundurulduğunda pek güvenilir değil cevabı verilebilir.

Birxy neden ucuz sorusuna net bir cevap vermek mümkün değil. Kendilerine sormak lazım 🙂

Birxy internet üzerinden oldukça ucuza ürün satan bir e-ticaret sitesidir.

Yorum yapın