Ceyda Tezemir Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Yazı İçi Başlıklar

Ceyda Tezemir kimdir? Ceyda Tezemir kaç yaşında? Son zamanlarda oldukça popülerleşen Ceyda Tezemir sosyal medya kullanıcılarının merak konusu oldu. İnsanlar Ceyda Tezemir nereli ve kaç yaşında merak ediyorlar. Bu makalemizde sizlere Ceyda Tezemir hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Ceyda Tezemir Kimdir? Kaç Yaşında?

Ceyda Tezemir Kimdir?
Ceyda Tezemir Kimdir?

Ceyda Tezemir 21 Haziran 1996 İstanbul doğumludur. Baba tarafından aslen Sakaryalı olan Ceyda Tezemir, anne tarafından ise aslen İstanbulludur. İkiz kardeşi Şeyda Tezemir ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmış ve popülerliğini arttırmıştır. İkizler Grubu olarak tanınan Tezemir kardeşler, Kny Müzik‘in prodüktörü Erdem Kınay ile “Öptüm” adlı parçasını çıkarmış ve müziksever insanların sevgilerini kazanmıştır.

Ceyda Tezemir Kariyeri

Ceyda Tezemir Kariyeri
Ceyda Tezemir Kariyeri

Müziğe olan ilgisi küçüklükten beri var olan Ceyda Tezemir, kardeşiyle birlikte 3 yaşında şarkı söylemeye başlamıştır. 10 yaşında keman dersleri almaya başlamış ve liseyi güzel sanatlar lisesinde okumuştur. Keman derslerinin yanında piyano eğitimi de almış olan Tezemir Kardeşler konservatuarda keman, piyano ve şan eğitimine bir süre daha devam etmişlerdir.
Daha sonra 26 Eylül 2017 yılında Erdem Kınay ile Öptüm şarkısını piyasaya sürmüş ve İkizler Grubu‘nun tanınmasını sağlamışlardır. Ceyda Tezemir, örnek aldığınız sanatçılar kimlerdir sorusunu Beyonce, Demi Lovato, Rihanna’yı ve Fifth Harmony ile Little Mix gibi oldukça sevilen grupları örnek göstererek cevaplamıştır. İkiz kardeşlerin gerçekleştirmek istedikleri hayalleri ise hayran kitlesini arttırmak ve yurtdışında da popülerleşip, konserler vermektir. Sosyal medya platformlarını da aktif olarak kullanan Ceyda Tezemir, kardeşiyle birlikte kullanmış olduğu @officialikizler adlı Instagram hesabında sürekli paylaşımlar yapmaktadır.

FAQ

Ceyda Tezemir bir müzisyendir ve Şeyma Tezemir'in ikiz kardeşidir.

Ceyda Tezemir, 21 Haziran 1996 İstanbul doğumludur.

Ceyda Tezemir, baba tarafından Sakaryalı ve anne tarafından da İstanbulludur.

Yorum yapın