CS GO Wall Hack Kodu, CS GO Wall Hack Nasıl Yapılır

Yazı İçi Başlıklar

Cs Go Wall Hack Kodu oyuncular tarafından sıkça aranan hilelerdendir. CS Go Wall Hack gerçekten işe yarayan bir koddur. Bu yazımızda sizlere Cs Go Wall Hack Nasıl Yapılır sorusunun cevabını vereceğiz. Böylelikle sizlerde bu kodu kullanabileceksiniz. Bu ve buna benzer kodlarla bir çok  şeyi değiştirebilirsiniz.

 

cs go wall hack kodu
cs go wall hack kodu

Cs Go Wall Hack Kodu

CS Go Wall Hack Kodu ile arkadaşlarınızı duvarın arasından görebiliyorsunuz. Gördüğünüz kişilerin silah modellerini de inceleyebilirsiniz. Böylelikle çok rahat bir şekilde onları indirebilirsiniz. Bu kodu kullanabilmeniz için konsolu açabilmeli ve konsola kodları düzgün bir şekilde girebilmelisiniz. Her şeyi doğru yaptığınız taktirde kod devreye girecek ve işlevini gerçekleştirecektir.

Cs Go Wall Hack Nasıl Yapılır

Cs Go Wall Hack Nasıl Yapılır sorusunun cevabına geçelim. Geliştirici konsolunu açın ve “sv_cheats 1” kodunuzu yazın.(tırnak işaretlerini yazmayın) Bu kodu yazdıktan sonra “r_drawothermodels 2” kodunu yazın. Bu kodları yaptıktan sonra duvar arkasını görebileceksiniz. Kısacası Cs Go Wall Hack Kodu bu kadar…

Cs Go Wall Koduna Tuş Atama

Cs Go Wall Koduna Tuş Atama işlemlerini yapmak için aşağıdaki kodları kullanmanız lazım.

Bind n “sv_cheats 1;r_drawothermodels 2”

Bind m “sv_cheats 1;r_drawothermodels 1”

Bu kodlarda kalın harflerle yazılmış “n” ve “m” harfleri açma kapatma tuşları. N harfinin olduğu kod açmaya, M harfinin olduğu kod kapatmaya yarıyor. Bu harfleri istediğiniz gibi değiştirip, istediğiniz harfi atayabilirsiniz.

[irp posts=”114″ name=”Steam Kullanıcı Adı Değiştirme”]

Cs Go Kodları

Cs Go Kodları ile oyun içerisinde birçok farklı işlem yapabilirsiniz. Mermi sayınız, silahı tutma şekliniz, nişangahınız ve buna benzer oyun içi birçok şeyi lehinize değiştirebilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz kodlar ve açıklamaları ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu kodları kullanabilmek için kodları girmeden önce her zaman “sv_cheats 1” kodunu yazmanız gerekiyor. “sv_cheats 1” kodu diğer kodları aktif hale getirmeniz için kullanılan kodlardan biridir. Cs Go Wall Hack Kodunu gördüğümüze göre diğer kodlara geçiş yapabiliriz.

  • Noclip: uçma kodu
  • God mode: hasar görmemenizi sağlar. Kurşun geçirmez(Polat Alemdar) olursunuz
  • Sm_cvar sv_infinite_ammo 1: Sonsuz mermi
  • Fps_max 60: FPS’nizi 60’a sabitler
  • Mm_dedicated_search_maxping 60: Ping değerinizin 60 üstüne çıkmayan konumlardan oyun bulmanızı sağlar
  • Cl_radar_scale 0.4: Mini map’i geniş hale getirir.
  • Cl_radar_always_centered 0: Radar hareketsiz ve mapin ortasına sabitler. Büyük haritalarda çok işinize yarar.

 

 

“CS GO Wall Hack Kodu, CS GO Wall Hack Nasıl Yapılır” üzerine bir yorum

Yorum yapın