Farmasi Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? Farmasi Şifremi Unuttum

Yazı İçi Başlıklar

Farmasi, Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuş yerli ve sertifikalı bir firmadır. Şuana kadar 123 ülkede hizmet vermiş ve vermeye devam eden Farmasi, üretmiş ve satmış olduğu güzellik ürünleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor ve her geçen gün farmasiye üye olan kullanıcı sayısı artıyor. Fakat kullanıcılar bazen kullanmış oldukları şifreleri unutabiliyor ve giriş sorunları yaşayabiliyorlar. Bu yüzden bu makalemizde sizlere farmasi nasıl üye olunur, farmasi şifremi unuttum ne yapabilirim, farmasi şifremi nasıl değiştirebilirim gibi soruların cevabını vereceğiz.

Farmasi Nasıl Üye Olunur?

Farmasiye nasıl üye olabilirim diyorsanız öncelikle girişimci mi yoksa müşteri mi olacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Eğer girişimci olmak ve ürün satışı yapmak istiyorsanız Farmasi Üye Ol panelinde Girişimci seçeneğini seçmeniz, müşteri olmak istiyorsanız da Müşteri seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Daha sonra karşınıza çıkan form kısmına gerekli bilgileri girdikten sonra telefonunuza kullanıcı şifreniz gelecek ve farmasi üye olma işlemi tamamlanacaktır. Gelen farmasi şifrenizi sildiyseniz veya farmasi şifremi unuttum diyorsanız farmasi şifre değiştirme nasıl yapılır makalemizin devamında açıklıyoruz.

Farmasi Şifre Değiştirme

Farmasi şifre değiştirme işlemi için buradaki linke tıklayıp Farmasi Şifremi Unuttum sayfasına giriş yapın. Daha sonra açılan panele TC Kimlik NO’nuzu ve güvenlik kodunu girdikten sonra sisteme kayıtlı olan telefonunuza SMS yoluyla yeni şifreniz gelecek ve farmasi şifre değiştirme işleminiz tamamlanmış olacaktır. Fakat hattınızı değiştirdiyseniz ve sisteme kayıtlı olan telefon numarasına erişiminiz bulunmuyorsa, farmasi şifre değiştirme işlemi için sisteme kayıtlı olan telefon numaranızı değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için Farmasi İletişim sayfasına gelip İletişim Formu’nu doğru bir şekilde doldurduktan sonra talep türünü belirleyin, daha sonra açıklama kısmında kendinizi açık bir şekilde ifade edin ve yeni telefon numaranızı yazın. Bu sayede telefon numaranız güncellenecek ve Farmasi sistemine kaydedilecektir. Bu makalemizde sizlere farmasi nasıl üye olunur , farmasi şifremi unuttum ne yapabilirim konuları hakkında çeşitli bilgiler verdik. Anlamadığınız bir kısım veya aklınıza takılan bir soru olursa bize yorumlar kısmından iletmeyi unutmayın.

Yorum yapın