İnstagram Engelleyenleri Görme Yolları 2021 Güncel

İnstagram engelleyenleri görme yolları neler sorusu oldukça aratılan sorulardan birisi. Instagramdan kimlerin engellediğini merak eden insanlar için bu makaleyi hazırladık. Siz de sizi instagramda engelleyenleri görmek istiyorsanız sizlere bunları sağlayabilecek uygulamaları göstereceğiz.

Instagram’da Engellendiğinizi Nasıl Anlarsınız?

Instagramda kimlerin engellediğini anlamak aslında oldukça kolay. Engellediğini düşündüğünüz kişinin profiline girip takip et butonuna bastığınızda talebiniz otomatik olarak reddedilir ve bu yolla kişinin sizi instagramdan engellediğini anlayabilirsiniz. Engellediğini düşündüğünüz birden çok kişi var ve siz kim olduklarını bilmiyorsanız bu yöntem uğraşılmaz bir hal alacaktır. O yüzden sizleri instagramdan engelleyenleri görmek için göstereceğimiz uygulamalara başvurabilirsiniz.

Instagram Engelleyenleri Görme Uygulaması

Instagram engelleyenleri görme uygulaması ile sizi engelleyenleri rahatlıkla bulabilirsiniz. iOS ve Android işletim sistemli telefonlarda olmak üzere sizlere bu uygulamaları göstereceğiz.

Instagram Engelleyenleri Görme Android

instagram engelleyenleri görme uygulaması
instagram engelleyenleri görme uygulaması

Instagram engelleyenleri görme işlemini android cihazlarınızda Follower Analytics adlı uygulama ile rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama ile sadece engelleyenleri değil sizi takipten çıkanları, sizin takip ettiğiniz kişileri vs. de rahatlıkla görebilirsiniz. Aşamalara sırasıyla bakalım.

1- İlk olarak uygulamayı buraya tıklayarak indirin.
2- Uygulamayı açın ve instagram hesabınızla giriş yapın.
3-Uygulamada, Engelleyenler kısmına tıklayın.
4-Açılan sekmede sizi engelleyen kişilerin üzerinde Seni Engelledi şeklinde bir ibare bulunacak ve bu sayede sizi instagramdan engelleyenleri rahatlıkla görebileceksiniz.

 

Instagram Engelleyenleri Görme iOS

instagram engelleyenleri görme uygulaması
instagram engelleyenleri görme uygulaması

Instagramdan engelleyenleri görme işlemini iOS işletim sistemine sahip cihazlarında gerçekleştirmek isteyenler Reports+ for Instagram adlı uygulamayı App Store’dan edinebilir ve kimlerin instagramdan engellediğini görebilirler. Şimdi aşamalara sırasıyla bakalım.

1- İlk olarak uyuglamayı buraya tıklayarak indirin.
2- Uygulamayı açın ve instagram hesabınızla giriş yapın.
3-Uygulamada, Engelleyenler kısmına tıklayın.
4-Açılan alandan sizi instagramdan engelleyenleri görebilirsiniz.

Bu uygulamalar instagram engelleyenleri görme yollarından bazılarıdır.. Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

 

Yorum yapın