İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnstagram
  3. İnstagram Gizli Hesap Görme 2021 Kesin Yöntem

İnstagram Gizli Hesap Görme 2021 Kesin Yöntem

İnstagram gizli hesap görme zaman zaman hepimizin ihtiyaç duyduğu bir durumdur. Bu yazımızda instagram gizli hesap görme uygulaması ile instagram gizli hesap bakma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Anlattığımız işlemlerin hepsinde fake hesap kullanmayı unutmayın!


İnstagram gizli hesap görme zaman zaman hepimizin ihtiyaç duyduğu bir durumdur. Bu yazımızda instagram gizli hesap görme uygulaması ile instagram gizli hesap bakma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağız. Anlattığımız işlemlerin hepsinde fake hesap kullanın.

1İnstagram Gizli Hesap Bakma

İnstagram gizli hesap bakma konusu stalker kişiler tarafından çok fazla aratılıyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan instagram çok güvenli sistemler kullansa da gizli hesap görme işlemi farklı yöntemlerle gerçekleştirilebilmekte. Bu işlemini yaparken instagram gizli hesap görme uygulaması kullanmak gerekiyor.

2Gizli Hesap Görme

Gizli hesap görme işlemi birkaç farklı uygulama ile gerçekleştirilebilir durumda fakat bu uygulamaların ne kadar güvenli olduğu meçhul… Gizli hesaplara bakma uygulaması kullanırken kullandığınız hesabın başına bir şeyler gelebilir. Bu yüzden yazımızın başında da söylediğimiz gibi bu tarz uygulamaları kullanırken fake hesap açmak çok önemli… Aksi taktirde orijinal hesabınızı kaptırabilirsiniz!

3İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

İnstagram gizli hesaplara bakma işlemi için aşağıda paylaştığımız yöntemleri kullanabilirsiniz;

Yöntem 1 – Bestwhozi

Linkteki siteye gidip sağ üst kısımda bulunan “Giriş Yap” yazısına tıklayıp sisteme fake hesabımız ile giriş yapıyoruz. Daha sonra içeriğindeki yönergeleri izleyip instagram gizli hesap görme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Öneri:  İnstagram Kaybolan Mesaj Modu

Yöntem 2 – Zoomie

Bu yöntem Android cihazlar için geçerlidir. Linkteki uygulamayı telefona indirin ve açın. Açtıktan sonra sorgulamak istediğini kullanıcı adını girin. (Bazen çalışıp, bazen çalışmamazlık yapabilir.)

Yöntem 3 – APKPure Postegro

Bu yöntem yine Android cihazlar içindir. Öncelikle uygulamayı indirin ve fake hesabınızla giriş yapın. Dah sonra sorgulama bölümüne görmek istediğiniz gizli hesabın kullanıcı adını girin. İnstagram gizli hesap görme ios uygulaması henüz bulamadık bulunca bu konuyu güncelleyeceğiz.

4İnstagram Gizli Hesap Nedir?

İnstagram Gizli Hesap Bakmaİnstagram biz kullanıcılar için pek çok farklı özelliği bünyesinde barındıran bir sosyal mecradır. İnsanlar instagram’ıı birçok amaçla kullanabiliyor. Kimisi bir butik hesabı için, kimisi çizdiği resimleri göstermek için, kimisi influencerlık için kimisi de tamamen şahsi paylaşımları için. Şahsi olarak paylaşım yapan insanlar tanımadığı kişilerin paylaşımlarını görmemesi için instagram hesabı gizleme işlemini gerçekleştiriyor. Bu işlem aşağıdaki adımlarla yapılabiliyor;

  • Profilinizi gördüğünüz sayfaya gelin.
  • Sağ üstte bulunan üç çizgili butona tıklayın.
  • Açılan sayfanın en altındaki “Ayarlar” yazısına tıklayın.
  • Ayarlar bölümünde “Gizlilik” sekmesine gelin.
  • “Gizli Hesap” seçeneğini aktif edin.

Bu yazıdaki instagram gizli hesap görme uygulaması ve işlemleri sürekli olarak güncellenecektir. Sizin de kullandığınız, aktif olarak çalışan uygulamalar veya siteler varsa alt taraftaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap
Reaksiyon Butonları

Yazar Hakkında

1997 yılında İstanbul'un Bakırköy ilçesinde dünyaya geldim. Doğduğumdan beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. Web işlerine 10 yaşında forum sitelerinde takılarak başladım. O günden beridir yakamızı kurtaramadık : ) Html, Css, Php bilmekteyim. Aynı zamanda Photoshop, After Effects gibi programlar kullanabiliyorum. Hali hazırda çalışmış olduğum bir firma var, bu siteyi hobi olarak, sizlere yardımcı olmak, bilgi aktarmak amacı ile açtım. Umarım faydalı olabilirim. Teşekkürler!

Yorum Yap