İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2021 PP Büyütme Yöntemi

İnstagram profil fotoğrafı büyütme ne yazık ki normal yöntemlerle mümkün değil. Fakat instagram pp büyütme işlemi için yöntemler var. Vereceğimiz bu yöntemlerle sizler de instagram profil resmi büyütme işlemini yapıp istediğiniz instagram profil fotoğrafını görebileceksiniz. Hiç bekletmeden instagram profil resmi için büyütme yöntemlerini anlatalım.

 1. İnstagram profil fotoğrafı büyütme işlemi için bilgisayara geçin.
 2. Herhangi bir tarayıcıyı açın.
 3. İnstagram pp büyütme işlemi yapacağınız profile girin.
 4. Aşağıda görsellerle anlattığım yolu uygulayın.

İnstagram Profil Büyütme

İnstagram profil büyütme yanlış bir telaffuzdur. Doğru telaffuz instagram profil resmi büyütme yada instagram pp büyütme olmalıdır. Neyse bunun bir önemi yok. Bu yazımda sizlere herhangi bir uygulama veya eklenti olmadan direkt tarayıcılar üzerinden nasıl instagram profil fotoğrafı büyütme işleminin yapılacağını anlatacağım.

İnstagram Profil Resmi Büyütme

İnstagram profil resmi büyütme işlemini uygulayabilmek için bilgisayar başında olmanız gerekiyor. Çünkü anlatacağım yöntem sadece bilgisayar ve tarayıcı üstünden yapılıyor. Gerçi mobil cihazlarda masaüstü versiyon tarayıcı kullanarak da bu yöntemi uygulayabilirsiniz ama mobil üzerinden instagram profil resmi işlemini yapmak yorucu olur. O yüzden bilgisayar başında olmanız sizin için daha iyi olacaktır. Aynı zamanda hesabı gizli olanların profil resminden ziyade hesabını da görmek isterseniz instagram gizli hesap görme adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

instagram profil resmi büyütme
instagram profil resmi büyütme

İnstagram PP Büyütme

Evet, bilgisayarınızın başına geçtiyseniz işleme başlayabiliriz. Anlatacağımız bu yöntem biraz karmaşık fakat tamamen organik bir yöntemdir. Kesinlikle sizden herhangi bir hesap, şifre vs. istemez… Hiçbir program kullanmanıza gerek kalmaz ve %100 güvenli bir yöntemdir. O yüzden sizlerde instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi için bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

 1. Chrome/Mozilla/Opera tarayıcılarından herhangi birini açın. Ben mozilla ile işlemi yapacağım.
 2. Tarayıcıyı açtıktan sonra “instagram.com” adresine giriş yapın.
 3. Yukarıdaki arama butonuna instagram profil resmi büyütme işlemini yapmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını veya direkt ismini girin.
 4. Profili açıldıktan sayfada Öğeyi denetle kısmını açın.
  Öğeyi denetle bölümünü açmak için sayfanın boş herhangi bir yerinde sağ tıklayıp “denetle” yazısına tıklayabilir yada direkt “F12” kısa yolunu kullanabilirsiniz.
 5. Yukarıdaki anlatılanlardan sonra artık aşağıdaki görsel üzerinden konuşmaya başlayacağız.
 6. Öncelikle 1 numarada gözüken Mouse işaretine tıklayın.
 7. Bu işarete tıkladıktan sonra 2 numara ile göstermiş olduğum profil resminin üzerine arkası resimdeki gibi sarı olunca tıklayın.
 8. Bu tıklamayı yaptıktan sonra karşınıza 3 numara çıkacak.
 9. 3 numaradaki link profilinde bulunduğunuz hesabın resminin linki.
 10. İsterseniz direkt olarak ona sağ tıklayarak linki açabilir ve indirebilirsiniz.
 11. İsterseniz direkt sağ tarafta bulunun 4 numaralı kısmın yanındaki sayıları büyülterek instagram büyütme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
instagram pp büyütme
instagram pp büyütme

İnstagram Profil Fotoğrafı

İnstagram profil fotoğrafı büyütme işlemi yukarıdaki adımlar ile yapılabilmektedir. Eğer ki kodlar üzerinden büyütme işlemini yapamıyorsanız resmin linki sağ tıklayıp yeni sekmede açın ve bilgisayarınıza kaydedip büyütün.

Bir başka yöntem için de aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bu adımları telefonunuz yada tabletinizde de uygulayabilirsiniz.

 1. Herhangi bir tarayıcıyı açın.
 2. İnstagram’a girin.
 3. İnstagram pp büyütme işlemi yapacağınız kişinin hesabını açın.
 4. Ekran resmi alın ve direkt olarak büyütün.

İnstagram Profil Resmi

İnstagram profil resmi için kullanabileceğiniz bir diğer yöntemde direkt olarak büyütme yapan eklentileri kullanmaktadır. İnstagram profil resmi büyütme aracı ile direkt olarak kişinin kullanıcı adını girerek resmini büyütebilirsiniz. Şimdilik web sitemizde bu özellik bulunmasa da kısa zaman içerisinde sizler için bu sayfaya eklentiyi yükleyeceğiz. Böylelikle sizlerde instagram profil büyütme eklentisini kullanarak çok daha kolay bir şekilde görmek istediğiniz resimleri görebileceksiniz.

Aynı zamanda kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de instagram profil resmi büyütme sitesi olan instadp’dir. İnstadp’ye ulaşmak için BURAYA tıklayın. Bu yöntemi nasıl kullanabileceğiniz öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Videoyu sizler için hazırladık.

İnstagram profil resmi büyütme yazımız umarım işinize yaramıştır. Yakında bu yazı için sizlere video çekerek videolu olarak anlatım yapmaya çalışacağız.

Yorum yapın