Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları ve Dizi Hakkında Bilgiler

Yazı İçi Başlıklar

Atv ekranlarının vazgeçilmezlerinden birisi haline gelen kardeşlerim dizisi son günlerde oldukça popüler. Dram türünde işlenen dizi insanların ilgisini çekmeye başarmış durumda. Bu yazımızda size kardeşlerim dizisi konusu, oyuncuları hakkında kısaca bilgiler vereceğiz.

Kardeşlerim Konusu

Dizi tamamen dört kardeşin yaşadıklarına bağlı olarak ilerliyor. Dört kardeşin yaşadığı talihsiz bir olayın ardın anne ve babalarını kaybetmesi konuyu başlatıyor. Kardeşlerin hayatta birbirinden başka kimsesi kalmıyor. Bu olayın ardından birçok olay üst üste geliyor ve dizi drama konusunda bizler çok iyi sahneler sunuyor.. Gelin birlikte kardeşlerim oyuncuları başlığını inceleyelim…

kardeşlerim oyuncuları
kardeşlerim oyuncuları

Kardeşlerim Oyuncuları

Kardeşlerim dizisi oyuncuları oldukça iyi bir kadro ile hazırlanmıştır. Çok fazla iyi karaktere ev sahipliği yapan bu dizideki ana karakterlere hep birlikte göz atalım.

Kadir Eren Kimdir?

Kadir Eren 19 yaşında dürüst, çalışkan bir delikanlıdır. Küçük kardeşlerine hem annelik hem de babalık yapmaya çalışmaktadır. Amacı kardeşlerini iyi şekilde yetiştirmek ve onları her duruma karşı korumaktır. Kadir Eren rolünü canlandıran karakterin gerçek hayattaki adı Halit Özgür Sarı’dır.

Asiye Eren Kimdir?

Asiye Eren dizide 17 yaşında anaç, dürüst ve güçlü bir karakterdir. Abileri ve küçük kız kardeşi için bir anne figürüdür. Bu özelliğinin yanı sıra çok çalışkanda bir öğrencidir. Oyuncunun gerçek hayattaki adı Su Burcu Yazı Coşkun’dur ve gerçek hayatta da 17 yaşındadır.

Ömer Eren Kimdir?

Ömer Eren dizide duygusal ve hırslı bir çocuğu canlandırmaktadır. Dizide 18 yaşındadır.  Zaman zaman kendini kaybediyor olsa bile sorumluluklarının bilincinde olup, kardeşlerine her zaman destek olmaya çalışmaktadır. Ömer eren karakterinin gerçek hayattaki adı Yiğit Koçak’tır.

Emel Eren Kimdir?

Emel Eren dört kardeşin en küçüğüdür ve henüz 6 yaşındadır. Çok neşeli, sevgi dolu bir çocuktur. Abilerinin ve ablalarının sözünden asla çıkmayan anne babasının özlemiyle büyüyen bir karakterdir. Küçük oyuncunun gerçek hayattaki adı Aylin Akpınar’dır.

 

KAYNAK: https://diziturkiye.com/kardeslerim-oyunculari-guncel-oyuncu-kadrosu/

 

FAQ

Kardeşlerim dizisi ATV kanalında yayınlanmaktadır.

Kardeşlerim dizisi her Cumartesi günü saat 20:00'da ekranlarda yayınlanmaktadır.

Yorum yapın