Korhan Saygıner Kimdir? Zuhal Topal’ın Eşi Kim? Korhan Saygıner Nereli?

Yazı İçi Başlıklar

Bu yazımızda sizlere Korhan Saygıner hakkında bilgiler vereceğiz. Özelllikle Korhan Saygıner kimdir, Zuhal Topal’la bağlantısı ne, Korhan Saygıner nereli ve buna benzer soruların cevabını vermeye çalışacağız. İyi okumalar.

Korhan Saygıner Kimdir?

Korhan Saygıner Kimdir
Korhan Saygıner Kimdir?

Korhan Saygıner, Saygıner ailesinin 4. çocuğu ve en küçük olanıdır. Mesleği müzisyenlik olan Korhan Saygıner, ünlü sunucu Zuhal Topal’ın eşidir ve 27 Ağustos 2008’de evlenmişlerdir. Müzik tutkusu çocukluk döneminden başlayan Korhan Saygıner, ortaokulda piyano ve lisede de klasik gitar eğitimi almıştır. Bunun yanında 90’lı yıllarda arkadaşlarıyla beraber çeşitli gazetelerin düzenlediği müzik yarışmalarına katılıp ismini duyurmuştur. Aslen İzmir Karşıyakalıdır. Korhan Saygıner kaç yaşında diyorsanız da, kendisi şuanda 45 yaşındadır ve 9 Ağustos 1976 doğumludur.

 

Korhan Saygıner Ne İş Yapıyor?

6 yıllık üniversite eğitiminin ardından mühendislik diplomasını kazanmıştır fakat müziğe olan tutkusu ağır basmış ve mesleğini müzisyenlik olarak benimsemiştir. Şan dersleri alan Saygıner, sahnedeki performansı ve besteleriyle ilgi odağı olmuştur ve 2005 yılında Yaz Beni albümü ile müzik piyayasındaki yerini alıp İstemiyor ve Yaz Beni şarkılarıyla müzik severlerin beğenilerini kazanmıştır. Aynı zamanda çok iyi bir besteci de olan Korhan Saygıner, 2015 Eurovision Şarkı Yarışması‘nda 1. olan My Number One şarkısını besteleyen Christos Dantis ile de ortak bir şarkıya imza atmıştır.

Korhan Saygıner, Türk Böbrek Vakfı‘nın organ bağışı kampanyasına destek amacıyla “Bir Işık da Sen Tut” adlı şarkıyı bestelemiştir. Bunun yanında Sezen Aksu‘nun bestelemiş olduğu “Tükeneceğiz” şarkısını Funda Arar ile birlikte seslendirmiş ve şarkıcılıkta ne kadar iddialı olduğunu herkese kanıtlamıştır.

Piyasada uzun süre bulunmayan Korhan Saygıner, 2011 yılında “Demek ki” albümüyle geri dönmüştür ve albüme adını veren “Demek ki” şarkısının ve Soner Sarıkabadayı‘nın bestelemiş olduğu “Seninse Döner Gelir” isimli şarkıyı kliplendirmiştir.

Korhan Saygıner, yurt dışında, özellikle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti otellerinde sahne alıp, hafta sonları da Kıbrıs programları düzenlemiştir. Fakat 2018 yılında Koray Saygıner’in KKTC vatandaşlığı iptal edilmiştir.

Zuhal Topal’ın Eşi Kim?

Zuhal Topalın Eşi Kim
Zuhal Topalın Eşi Kim?

Müzisyen Korhan Saygıner, 27 Ağustos 2008 yılında İstanbul Sarıyer Yeniköy’de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı‘nda ünlü oyuncu ve sunucu Zuhal Topal ile evlenmiştir ve çiftin ilk çocuğu olan Lina 2013 yılında dünyaya gelmiştir. Korhan Saygıner, Zuhal Topal’ın sunmuş olduğu Zuhal Topal’la Sofrada‘nın yapım şirketi olan Dual Medya Prodüksiyon‘un da sahibidir.

FAQ

Korhan Saygıner, Saygıner ailesinin en küçük çocuğudur. Kendisi müzisyendir ve Zuhal Topal ile 2008 yılından beri evliliğini sürdürmektedir.

Korhan Saygıner, 9 Ağustos 1976'da doğmuştur ve şuan 45 yaşındadır.

Korhan Saygıner, Zuhal Topal'ın eşidir.

Korhan Saygıner, aslen İzmir Karşıyakalıdır.

Korhan Saygıner, 27 Ağustos 2008'de Zuhal Topal ile evlenmiştir ve evlilikleri devam etmektedir.

Korhan Saygıner, 9 Ağustos 1976 doğumludur.

Yorum yapın