Nisanur Neşeli Kimdir? Kaç Yaşında? Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yazı İçi Başlıklar

Nisanur Neşeli son dönemlerde sosyal medya hesaplarıyla ünlenmiştir. Bu yazımızda Nisanur Neşeli Kimdir sorusuna cevap vereceğiz. Aynı zamanda hakkında merak edilen Nisanur Neşeli kaç yaşında, nerede yaşıyor, hayatı nasıl, Nisanur Neşeli instagram hesabında kaç takipçisi var gibi birçok noktaya da değineceğiz.

Nisanur Neşeli Kimdir?

Nisanur Neşeli Kimdir sorusuna bu başlık altından kısaca cevap verebiliriz. Nisanur Neşeli 2005 yılında doğmuştur. İstanbul doğumludur ve hala İstanbul’da yaşamaktadır. Memleket bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Kendisinden 8 yaş büyük bir ablası vardır. Ekranlarda karşımıza ilk olarak Yetenek Sizsiniz Türkiye programı ile çıkmıştır. Jimnastik, paten ve yüzme gibi spor dalları ile ilgilenmektedir. Son dönemlerde oldukça popülerleşmiştir.

Nisanur Neşeli Youtube

Nisanur Neşeli son dönemdeki çalışmaları ile sık sık oyunculuk teklifi almaya başlamıştır. Ancak yaşının küçük olması ve eğitiminden dolayı oluşan saat problemleri nedeniyle oyunculuk tekliflerini reddetmiştir. Kendisinden alınan bilgilere göre Nisanur Neşeli en sevdiği Youtuber Orkun Işıtmaktır. En çok alışveriş yaptığı, en sevdiği mağaza Zara’dır. Türk sanatçıların içerisinden en çok Edis’i, yabancılardan ise Ariana Grande’yi sevmektedir. Aynı zamanda oldukça koyu bir Galatasaray sevdalısıdır.

Nisanur Neşeli Boyu

Nisanur Neşeli boyu 1.55 metredir. Nisanur Neşeli kilosu ise 42’dir. Hayatına İstanbul’da devam eden Nisanur Neşelinin burcu Boğa’dır. Youtube kanalında genel olarak eğlence, oyun, moda, tarz gibi alanlarda videolar yayınlamaktadır. Nisanur Neşeli en sevdiği renk kırmızıdır. Kendisinin hedefi iyi bir Youtuber olmak ve sinema televizyon dünyasında ismi bilinen kaliteli bir yönetmen olmaktır. Bir diğer hayali de spikerliktir.

Nisanur Neşeli instagram hesabı için buraya tıklayın.

Bu yazımızda sizlere Nisanur Neşeli hakkında bilgi vermeye çalıştık. Özellikle Nisanur Neşeli Kimdir sorusuna cevap versek de birçok diğer soruya da cevap verdik. Aklınıza takılanları aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

 

nisanur neşeli
nisanur neşeli
nisanur neşeli
nisanur neşeli
nisanur neşeli
nisanur neşeli

 

 

FAQ

Nisanur Neşeli, Yetenek Sizsiniz Türkiye ile ünlenen, artık Youtuber’lık yapan bir başarılı bir gençtir.

Nisanur Neşeli 2005 Nisan doğumludur. Yani Nisanur Neşeli 16 yaşındadır.

Nisanur Neşeli İstanbul’da yaşamaktadır.

Nisanur Neşelinin burcu Boğadır.

 

 

 

 

Yorum yapın