1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji
 3. Opera VPN Açma İşlemi Çok Basit **2021 Opera VPN İndir
Trendlerdeki Yazı

Opera VPN Açma İşlemi Çok Basit **2021 Opera VPN İndir

Bu yazıda sizlere Opera Vpn açma işlemini telefondan ya da bilgisayardan nasıl yapacağınız anlattık. Bunun yanında VPN'ler hakkında genel, kısa bilgi verdik.

Opera VPN Açma çok aratılan bir ilemdir, bu yazımızda opera vpn açma işlemini anlatacağız. Opera, gerçek bir hayat kurtarıcı… Ülkemizde zaman zaman ne yazık ki internet sitelerine yasaklamalar uygulanabiliyor. Opera VPN İndir me işlemi yapmadan bu yasaklamaları aşabilmek için kullanmamız gereken uygulamalardan biridir. Ücretsiz olarak kullanabileceğimiz VPN hizmetlerinden bir tanesi olan canımız, ciğerimiz Opera müthiş bir hizmet sağlıyor. Gerçekten Opera ustaya hepimiz şükranlarımızı sunmalıyız. Ücretsiz ve bu kadar kaliteli bir hizmet sağlayan VPN sayısı bir elin parmaklarının sayısına yetişmez bence. En azından benim bildiğim kadarıyla öyle. Daha iyisi varsa söyleyin bizde bilelim. Şimdi gelelim opera vpn nasıl açılır sorusuna…


Opera VPN Açma İşlemi

Opera VPN Açma İşlemi gerçekleştirmek istiyorsanız. Bir bilgisayarda bu işlemi yapacağınız varsayıyorum. Tarayıcıyı (Opera) açtıktan sonra link kutucuğunun olduğu yerin hemen sol tarafında VPN simgesine tıklayıp aktif edebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yok ise  BURAYA tıklayıp indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Opera VPN İndir

Opera Vpn İndir meden kullanabileceğiniz nadir tarayıcılardandır. Operayı indirmeniz vpn kullanmanız için yeterlidir. Kısaca özellikle indirmeniz gereken bir vpn uygulamasına gerek yok VPN otomatik olarak tarayıcıya gömülü halde gelmektedir.

Opera VPN Simgesi Yok

Opera Vpn Simgesi Yok gibi bir sorununuz varsa korkmaya gerek yok arkadaşlar çözüm oldukça basit. Hemen sağ üst kısımdan “üst üste üç çizgi” şeklindeki simgeye tıklıyorsunuz, sayfanın en aşağısına inip çıkan seçeneklerden “Tarayıcı ayarlarına git” yazısının üstüne tıklıyorsunuz.

Öneri:  Android Durduruldu Hatası Çözümü | İnstagram, Facebook, Youtube

Opera VPN Simgesi yok: Karşınıza Opera Ayarlar sayfası çıkmış bulunmakta. Bu sayfanın sol tarafında seçenekler mevcut. Genellikle iki seçenek çıkar Temel ve Gelişmiş olarak. Gelişmiş seçeneğine tıklayın ve alta açılan yazılardan “Özellikler” seçeneğini seçin. O da ne? İşte bu! Tam karşınızda “VPN’i etkinleştirin” seçeneği sizi bekliyor. Bu şekilde VPN’i açabilirsiniz. Heee bu arada işlemden sonra sol üste bakın, simgemiz olması gereken yere, yani link kutusunun soluna geliyor tekrardan.

Telefondan VPN Açma


Telefondan VPN açma
Opera ustamız ile oldukça basitleşmiş durumda. Telefondan tarayıcıyı(opera) açıyoruz. Uygulama açıldıktan sonra sağ alttaki Opera simgesine tıklayıp, ayarları açıyoruz. Hemen ikinci seçenek VPN’dir. Burada isterseniz kutucuk ile direkt aktif edebilir, isterseniz yazının üstüne tıklayıp özel ayarlarını yapabilirsiniz(gizli sekmede çalışsın vs. gibi).

Telefondan VPN Açma interneti yavaşlatır. Unutmayın işiniz bittikten sonra VPN kapatmazsanız internetim neden yavaş diye ağlarsınız. Bilmeyenler için kısaca vpn nedir, vpn ne işi yarar sorularını cevaplayalım.

Telefonunuzda yok ise ANROİD için BURAYA , İOS  için BURAYA tıklayıp indirebilirsiniz.

VPN Nedir

VPN Nedir sorusu kısaca bizim gibi basit kullanıcılar için genellikle yasaklı sitelere girmek anlamını taşımaktadır. Fakat bunun dışında VPN eğer ki güvenli bir sistem ile sağlanıyorsa tarayıcınıza kaydettiğiniz şifrelerinizi, kimliğinizi ya da sörflerinizi takip edilemez bir hale getiriyor. VPN kelimesinin açılımı “Virtual Private Network”, Türkçesi ise “Sanal Özel Ağ”dır.

 

Bu yazımızda sizlere opera vpn açma işlemini anlattık ve birkaç farklı bilgi verdik. Umarım işinize yaramıştır.

Bilgisayar Teknoloji Telefon
Önerilen Yazı
Kaç Prison Break Karakterini Hatırlıyorsunuz? TEST
Yorum Yap
Reaksiyon Butonları

Yorum Yap

Yorumlar (6)

Popüler Yorumlar
 1. herzem_avatar
  2 ay önce

  Allah razı olsun sonunda yaptım hazırlayana teşekkürler

  0
  0
Yapılan Yorumlar
 1. herzem_avatar
  2 ay önce

  Çok teşekkürler bunu arıyordum çok açıklayıcı olmuş 🙏

  1
  0
 2. herzem_avatar
  2 ay önce

  Allah razı olsun sonunda yaptım hazırlayana teşekkürler

  0
  0
 3. herzem_avatar
  2 ay önce

  Çok yardımcı oldu ohhh

  1
  0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir