Opera VPN Nasıl Açılır? Nasıl Kullanılır? Basit Yöntem

Yazı İçi Başlıklar

Opera VPN Açma çok aratılan bir ilemdir, bu yazımızda opera vpn açma işlemini anlatacağız. Opera, gerçek bir hayat kurtarıcı… Ülkemizde zaman zaman ne yazık ki internet sitelerine yasaklamalar uygulanabiliyor. Opera VPN İndir me işlemi yapmadan bu yasaklamaları aşabilmek için kullanmamız gereken uygulamalardan biridir. Ücretsiz olarak kullanabileceğimiz VPN hizmetlerinden bir tanesi olan canımız, ciğerimiz Opera müthiş bir hizmet sağlıyor. Gerçekten Opera ustaya hepimiz şükranlarımızı sunmalıyız. Ücretsiz ve bu kadar kaliteli bir hizmet sağlayan VPN sayısı bir elin parmaklarının sayısına yetişmez bence. En azından benim bildiğim kadarıyla öyle. Daha iyisi varsa söyleyin bizde bilelim. Şimdi gelelim opera vpn nasıl açılır sorusuna…

Opera VPN Açma İşlemi

Opera VPN Açma İşlemi gerçekleştirmek istiyorsanız. Bir bilgisayarda bu işlemi yapacağınız varsayıyorum. Tarayıcıyı (Opera) açtıktan sonra link kutucuğunun olduğu yerin hemen sol tarafında VPN simgesine tıklayıp aktif edebilirsiniz.

Bilgisayarınızda yok ise  BURAYA tıklayıp indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Opera VPN İndir

Opera Vpn İndir meden kullanabileceğiniz nadir tarayıcılardandır. Operayı indirmeniz vpn kullanmanız için yeterlidir. Kısaca özellikle indirmeniz gereken bir vpn uygulamasına gerek yok VPN otomatik olarak tarayıcıya gömülü halde gelmektedir.

Opera VPN Simgesi Yok

Opera Vpn Simgesi Yok gibi bir sorununuz varsa korkmaya gerek yok arkadaşlar çözüm oldukça basit. Hemen sağ üst kısımdan “üst üste üç çizgi” şeklindeki simgeye tıklıyorsunuz, sayfanın en aşağısına inip çıkan seçeneklerden “Tarayıcı ayarlarına git” yazısının üstüne tıklıyorsunuz.

Opera VPN Simgesi yok: Karşınıza Opera Ayarlar sayfası çıkmış bulunmakta. Bu sayfanın sol tarafında seçenekler mevcut. Genellikle iki seçenek çıkar Temel ve Gelişmiş olarak. Gelişmiş seçeneğine tıklayın ve alta açılan yazılardan “Özellikler” seçeneğini seçin. O da ne? İşte bu! Tam karşınızda “VPN’i etkinleştirin” seçeneği sizi bekliyor. Bu şekilde VPN’i açabilirsiniz. Heee bu arada işlemden sonra sol üste bakın, simgemiz olması gereken yere, yani link kutusunun soluna geliyor tekrardan.

Telefondan VPN Açma

Telefondan VPN açma Opera ustamız ile oldukça basitleşmiş durumda. Telefondan tarayıcıyı(opera) açıyoruz. Uygulama açıldıktan sonra sağ alttaki Opera simgesine tıklayıp, ayarları açıyoruz. Hemen ikinci seçenek VPN’dir. Burada isterseniz kutucuk ile direkt aktif edebilir, isterseniz yazının üstüne tıklayıp özel ayarlarını yapabilirsiniz(gizli sekmede çalışsın vs. gibi).

Telefondan VPN Açma interneti yavaşlatır. Unutmayın işiniz bittikten sonra VPN kapatmazsanız internetim neden yavaş diye ağlarsınız. Bilmeyenler için kısaca vpn nedir, vpn ne işi yarar sorularını cevaplayalım.

Telefonunuzda yok ise ANROİD için BURAYA İOS  için BURAYA tıklayıp indirebilirsiniz.

VPN Nedir

VPN Nedir sorusu kısaca bizim gibi basit kullanıcılar için genellikle yasaklı sitelere girmek anlamını taşımaktadır. Fakat bunun dışında VPN eğer ki güvenli bir sistem ile sağlanıyorsa tarayıcınıza kaydettiğiniz şifrelerinizi, kimliğinizi ya da sörflerinizi takip edilemez bir hale getiriyor. VPN kelimesinin açılımı “Virtual Private Network”, Türkçesi ise “Sanal Özel Ağ”dır.

Bu yazımızda sizlere opera vpn açma işlemini anlattık ve birkaç farklı bilgi verdik. Umarım işinize yaramıştır.

 

FAQ

Opera vpn açma için ayarlardan vpn'i aktif edebilirsiniz.

Opera vpn nasıl açılır gizli sekmede sorusunun cevabı basit. Gizli olmayan sekmede nasıl açılıyorsa gizli sekmede de öyle açılıyor.

Opera VPN ülkenizin kısıtlamış olduğu web sitelerine erişmenizi sağlayan sistemdir.

“Opera VPN Nasıl Açılır? Nasıl Kullanılır? Basit Yöntem” üzerine 6 yorum

Yorum yapın