Server Kiralama Hizmeti

Server Kurma

Oyun içi server kurma oyun severler tarafından günümüzde oldukça popülerdir. Oyuncular arkadaşlarıyla çevrimiçi bir şekilde oyun oynamak için bu yöntemi tercih etmektedirler. Aynı zamanda bu yöntem, oyunu farklı modlarda oynama imkanı da sunmaktadır. Kullanıcılar için server kurma nın birden fazla yolu vardır:

  • Server satın alma
  • Server kiralama
  • Online siteler üzerinden server kurma

Çoğu kullanıcı, server kullanmak için online sitelerde bulunan hazır serverlara giriş yapmaktadır. Ancak burada oyuncu sayısı, oyun modu gibi ayarlamaları oyuncunun kendisi yapamaz. Oyunla ilgili tüm ayarlamalar, serverın kurucusu kimse; yani yönetici kişi tarafından yapılır. Ayrıca site üzerinden giriş yapan oyuncular, donma, kasma ve oyunda çıkma gibi benzeri problemlerle de sık sık karşı karşıya kalmaktadır. Bu nedenle daha iyi bir oyun hizmeti için, oyucuların kendi serverlarını kurmaları daha iyi bir seçenek olacaktır

Minecraft Server Kiralama

Minecraft, Microsfot ve Mojang Studios tarafından geliştirilip sunulan, bir aksiyon ve macera  oyunudur. Oyun, oyuncuların yaratıcılığını geliştirirken, aynı zamanda hayatta kalma stratejileri geliştirmelerini de sağlamaktadır. Dünya genelinde oldukça fazla oyuncusu olan Minecraft, kendi geliştirdiği serverla birlikte oyuncularını online olarak da buluşturmuştur. Minecraft, kendine özgü bir server yazılımı kullanmaktadır. Yani bu oyunu Minecraft Server kiralama hizmeti ile birçok farklı oyuncu ya da arkadaşlarla birlikte online olarak oynamak mümkündür. Ayrıca her server farklı bir mod özelliği de sunmaktadır.

Minecraft oyununda server kiralamak için çeşitli siteler üzerinden hesap açarak bu işlemi yapabilirsiniz. Bu siteler aracılığıyla kendi serverınızı oluşturmanız mümkündür. Bu server üzerinden kaç oyuncuyla oynayacağınızı, hangi modda oynanacağını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ancak bu yöntemde sunucunuzun her an kapanma ya da donma riski de vardır. Üstelik oyun esnasında sürekli reklam gösterimine de maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle bu yol çok da güvenli değildir. Bunun yerine daha iyi bir deneyim için ücretli Minecraft Server’ına sahip olmak gerekmektedir. Bu yollardan birisi Minecraft Server kurma yöntemidir.

Sizin kiralamış olduğunuz server, listeler içerisinde görünmekte olup, isteyen kişiler sizin kiralamış olduğunuz bu servera bağlanarak oyuna giriş yapabilir. Server size ait olacağı için, server içerisinde yönetici pozisyonunda siz olacaksınız. Bu yöntem ile oyun ayarlarını ve server haritasını istediğiniz gibi şekillendirme olanağınız olacaktır. Tüm bu avantajlardan yararlanabilmek ve daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz, sitemizin sunduğu server hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Csgo Server kiralama

CSGO server kiralama kısaca, fiziksel sunucular aracılığıyla bölünmüş sanal sunucuda kurulu olan oyun sunucusu olarak tanımlanabilir.  CSGO nun tüm modları olan AIM , AWP , Bunny, BHOP , Jailbreak gibi bir çok mod için özel olarak sipariş verebilirsiniz.

CSGO turnuvaları için arkadaşlarınmızla pratik yapmak istiyorsanız kendinize ait bira turnuva serverıda satın alabilirsiniz. Bu sayede başkaları tarafından rahatsız edilmeden pratik yapabilirsiniz.

Genellikle kullanıcılar, fazla insanın olduğu serverları seçiyor olsa da serverın sunduğu hizmet kalitesi daha önemlidir. Daha iyi bir oyun deneyimi için sitemizdeki csgo server hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yorum yapın