1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Slayt Yapma Programı İndir Türkçe Full 2021(En İyi)

Slayt Yapma Programı İndir Türkçe Full 2021(En İyi)

Slayt yapma programı her insanın hayatında en az bir kere aradığı bir uygulamadır. Günümüzde öğrencide olsanız, çalışanda olsanız hayatınızın bir anında mutlaka slayt hazırlama programı kullanmanız gerekiyor. Bu yazıda sizlere birçok farklı seçenekle slayt yapma programı indir Türkçe full ürünlerini sunacağız. Hep birlikte inceleyelim.


Slayt yapma programı her insanın hayatında en az bir kere aradığı bir uygulamadır. Günümüzde öğrencide olsanız, çalışanda olsanız hayatınızın bir anında mutlaka slayt hazırlama programı kullanmanız gerekiyor. Bu yazıda sizlere birçok farklı seçenekle slayt yapma programı indir Türkçe full ürünlerini sunacağız. Hep birlikte inceleyelim.

Slayt yapmak sunacağımız programlar ile oldukça kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bugüne kadar kullandığınız programlar ile yaptığınız slaytları beğenmediyseniz ve memnun değilseniz sizlere sunacağımız en iyi slayt programını aşağıdakileri deneyerek bulabilirsiniz.  Makalemizde sunacağımız slayt programı seçenekleri şu şekilde;

Slayt Hazırlama Programı

Slayt hazırlama programı seçenekleri aşağıdaki listede görüldüğü gibidir. Bu listedeki programları hep birlikte tek tek inceleyelim.

  1. Google Slides (Google Slaytlar),
  2. Microsoft Powerpoint Online,
  3. Prezi,
  4. Keynote,
  5. Visme
  6. Xtensio
  7. Zoho Show

Slayt Yapma Programı İndir Türkçe Full


Aşağıda paylaştığımız ve birlikte incelediğimiz bütün ürünleri slayt yapma programı indir Türkçe full seçeneği linkiyle açıklamasının altında paylaşacağız. İndirmek istediğiniz yazılımın altına bakarak linki bulabilirsiniz. Linkleri isterseniz masaüstü bilgisayarınızda isterseniz de mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Slayt Yapma Programı

Bahsettiğimiz bütün slayt yapma programı seçenekleri tamamen ücretsiz şekilde sizlere sunulmaktadır. Bu noktada kafanızda herhangi bir şüphe olmasın. Bütün programları direkt olarak indirip, kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan tek tek incelemelere geçelim;

Google Slides

Slayt Hazırlama Programı
Slayt Hazırlama Programı

Google Slaytlar ücretsiz olarak hizmete sunulmuş hızlı bir servistir. İnterneti olan her bilgisayar tarafından kullanılabilen Google Slides bulut tabanlı olmasıyla birlikte birçok kişi tarafından kullanılıyor. Aynı zamanda bulut tabanlı sisteme sahip olması yapılan her değişikliğin anında kaydolmasını sağlıyor ve bu çok iyi bir özellik… Google Slaytlara erişmek isteyen buraya tıklayabilir. Aynı zamanda mobilde kullanmak için de aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz;

Microsoft Powerpoint

Microsoft Powerpoint büyük ihtimalle slayt hazırlamak için herkesin ilk tercihi olmuştur. Yıllardır hepimizin kullandığı programlardan biridir. Özellikle öğrencilerin kullandığı masaüstü programlardan biri olan Powerpoint artık internet üzerinden kullanılabilen slayt hazırlama programı seçeneklerinden biri. Microsoft Powerpointi buraya tıklayarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Mobil için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz;

Prezi

en iyi slayt programı
en iyi slayt programı

Prezi, slayt sunumlarını olduğundan daha ilgi çekici hale getiren özel teknolojileri bünyesinde barındıran bir sistemdir. İçerisinde bulundurduğu çeşitli animasyonlar ile slaytları hem daha akılda kalıcı hem de daha eğlenceli hale getirirken bununla da kalmayıp Zoom Reveal adını verdiği özellikle slaytları ekran aktarmayı sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanılabilen Prezi’nin ücretli olarak sunduğu temalarda bulunuyor. Prezi kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz. Mobil için indirme linkleri;

Keynote

Keynote, Mac ve İOS kullanıcıları için hazırlanmış olan bir slayt hazırlama programıdır. Hızlı ve kullanışlı olan bu program Microsoft Powerpoint ile ortak kullanıma da izin veriyor.  Keynote’a ulaşmak için buraya tıklayın.

Visme

Visme, online olarak kullanılabilen slayt programıdır. Tasarımcılarında, tasarımcı olmayanlarında oldukça kaliteli slaytlar hazırlamasına olanak sağlayan Visme bünyesinde birçok özelliği barındırıyor. Visme’ye ulaşmak için buraya tıklayın.

Xtensio

Xtensio ile adeta bir internet sitesi oluşturuyor gibi işlevsel slaytlar oluşturabilmek mümkündür. Basit bir arayüzü olmasına rağmen birçok özelliği olan bu sistem ile hem ücretli hem ücretsiz işlemler yapılabiliyor. Xtensio’ya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Zoho Show

Zoho Show, Google Slides gibi bulut tabanlı bir slayt programıdır. On farklı dil seçeneğine sahip olan bu sistem ile oldukça işlevsel slaytlar oluşturulabiliyor. Düzgün bir internet bağlantısı ile Zoho Show her bilgisayarda kullanılabiliyor. Zoho Show’a ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap
Reaksiyon Butonları

Yazar Hakkında

1997 yılında İstanbul'un Bakırköy ilçesinde dünyaya geldim. Doğduğumdan beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. Web işlerine 10 yaşında forum sitelerinde takılarak başladım. O günden beridir yakamızı kurtaramadık : ) Html, Css, Php bilmekteyim. Aynı zamanda Photoshop, After Effects gibi programlar kullanabiliyorum. Hali hazırda çalışmış olduğum bir firma var, bu siteyi hobi olarak, sizlere yardımcı olmak, bilgi aktarmak amacı ile açtım. Umarım faydalı olabilirim. Teşekkürler!

Yorum Yap