Spotify Şifremi Unuttum * Geri Alma Yöntemi Kesin

Yazı İçi Başlıklar

Spotify şifremi unuttum problemi hepimizin başına gelebilir. Bu durumda spotify şifre değiştirme işlemi yapmamız gerekir. Ama bazen hesabımızı bile hatırlamadığımız için bu işlemi yapamayız. Bu yazımızda sizlere bu işlemin nasıl yapılacağını anlatacağız.

Spotify Şifremi Hatırlamıyorum

Spotify şifremi hatırlamıyorum diyorsanız yazının devamını okuyun. Spotify şifremi unuttum diyen kullanıcılar için şifre doğrulama yöntemini sunmuştur. Bu kanal ile sizlerde şifrenizi yenileyebilirsiniz. Ancak bu işlemi yapabilmeniz için bir adet mail adresi veya telefon numarasına ihtiyacınız olacak ve bunların aktif olması gerekiyor. Bu ihtiyaçlar ile spotify hesap şifresi sıfırlama işlemini rahatça gerçekleştirebileceksiniz.

Spotify Şifre Değiştirme

Spotify şifre değiştirme işlemi için Spotify resmi sitesine gitmeniz gerekiyor. İsterseniz bu adımı telefondan, isterseniz bilgisayardan halledebilirsiniz. Burada seçim tamamen sizin… Öncelikle spotify giriş ekranına ulaşmalısınız. Gelin adım adım anlatalım;

  1. https://accounts.spotify.com/tr/login/?continue=https:%2F%2Fwww.spotify.com%2Fapi%2Fgrowth%2Fl2l-redirect%3Flocale%3Dtr&_locale=tr-TR linkine gidin yada direkt mobil uygulamayı açın.
  2. Şifrenizi değiştirmek için “Parolanı Mı Unuttun?” seçeneğine tıklayın.
  3. Yeni çıkan sayfada yer alan “Robot Değilim” uygulamasını geçmek için kutuya tıklayın.
  4. E-posta yada kullanıcı adınızı girin ve gönder butonuna tıklayın.
  5. Mailinizi açın ve e-posta yenileme linkine tıklayın.
  6. Açılan yeni sayfada yeni şifrenizi girin ve işleminizi tamamlayın.

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdikten sonra artık spotify şifremi unuttum diyemezsiniz, çünkü yeni bir şifreniz oldu. Böylelikle sizlerde rahatça şifrelerinizi değiştirebilirsiniz.

“Spotify Şifremi Unuttum * Geri Alma Yöntemi Kesin” üzerine bir yorum

Yorum yapın