1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Steam Profil Linki Nerde, Bulma **2021 Efsane Profil Resimleri

Steam Profil Linki Nerde, Bulma **2021 Efsane Profil Resimleri


Yazı İçi Başlıklar

Steam Profil Linki almak için kullanıcı adınızın bulunduğu alana girmeniz gerekiyor. Steam profil linki nerde sorusunun kısa cevabı bu ama resimli olarak anlatımla daha net öğrenebilirsiniz. Steam profil resmi değiştirme işlemini de bu alandan aşağıdaki bilgilerle yapabilirsiniz.

Steam profil linki bulma, daha doğrusu kendinize özel steam profil linki oluşturma işleminin nasıl yapıldığını anlatacağım. Oldukça kolay, iki adımlı bir işlem aşağıdaki yazıyı okuyup, görsellere bakarak çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Oyun

Steam profil linki öğrenmek için önce programı açmanız gerekiyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra kullanıcı adınızın üstüne fare(Mouse) ile geliyorsunuz. Kullanıcı adınıza tıklıyorsunuz ve alttan açılan menüden profil seçeneğini seçiyorsunuz. Daha sonra açılan sayfada 3. Sırada bulunan özelleştirilmiş bağlantı seçeneğini kullanarak profilinize özel link yapabiliyorsunuz. Bu link sizin profilinizin linki oluyor ve sizden başkası alamıyor.

Oyun

Steam Profil Resmi değiştirme işleminide işaretli alanın hemen altındaki dosya seç butonuna tıklayarak yapılabilmektedir. Sizde dosya seçe tıkladıktan sonra resim seçerek steam profil resmi değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Steam Kullanıcı Adı Değiştirme işlemi yapmak istiyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz;

Oyun
Önerilen Yazı
Steam Kullanıcı Adı Değiştirme

Kısa yazıları sevmiyorum, o yüzden bu yazımızın altına ufak da olsa Steam hakkında bilgi içerikli bir şeyler yerleştirelim.

Steam Nedir?

Steam, Valve reis tarafından oluşturulmuş olan, 2003 yılında bizlere hizmet vermeyen başlayan dijital olarak oyun dağıtımı yapan bir platformdur. Hepinizin de bildiği gibi bir Steam hesabı açarak istediğiniz oyunu satın alıyor ve bilgisayarınıza indirip oynayabiliyorsunuz.

Öneri:  Steam Oyun İade Etme 2021 Tek Yöntem Resimli

Steam 17 yıldır bizlere hizmet vermekte olan, neredeyse piyasayı tekeline almış, bütün top seviyede oyunların dağıtım haklarını elinde bulunduran bir şirkettir. Gerçi son yıllarda “bedava” oyun dağıtımını üst seviyede yapan “Epic Game Store” bir nebzede olsa rekabet oluşturmaya başladı. Rekabet her zaman kullanıcılar için faydalıdır. O yüzden Epic Game Store’a başarılar diliyorum.

Steam ve Epic gibi platformlar ile arkadaş ekleme, online oyun oynama, hediye etme gibi seçenekleri de kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda hikaye modlu oyunlarda otomatik olarak oyun yedekleme seçeneği bulunuyor. Kısacası oyuncular için birçok avantajı içinde barındırıyor bu platform arkadaşlar.. Neyse çok uzatıp konuyu alanından dışarı çıkartmayalım. Yukarıda bahsettiğim işlemle profil linki oluşturmayı öğrenmişsinizdir diye düşünüyorum. Aklınıza takılan bir şey olursa yazımızın altından yorum atarak sorabilirsiniz. İyi oyunlar!

 

Steam indirmek için tıklayın

 

FAQ

Steam Profil Linki bulmak için hesabınıza giriş yapmalı ve kullanıcı adınızın olduğu bölüme bakmalısınız. Resimli anlatımı sitemizde mevcut.

Steam profil resmi değiştirmek için hesabınızı giriş yapmalı ve ayarlar kısmından değişim yapmalısınız.

Steam bilgisayar oyunlarınızı bulut üzerinden bilgisayarınıza indirerek, bilgisayarınızda online yada offline oynamanızı sağlayan bir sistemdir. Türkçe kelime anlamı buhar'dır.

Yorum Yap
Reaksiyon Butonları

Yorum Yap

Yorumlar (1)

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir