Tiktok Takipçi Hilesi Bedava Takipçi Kasma Arttırma Yöntemleri

 Tiktok takipçi hilesi gençler tarafından çok aratılıyor. Tiktok takipçi kasma işlemi için birkaç yol var. Bu yazımızda sizlere bedava takipçi hilesi yöntemlerini paylaşacağız. Aynı zamanda hile kullanmadan tiktok takipçi arttırma yöntemlerini de sizlerle paylaşacağız.

Tiktok Takipçi Hilesi

Tiktok insanların birbirinden eğlenceli ve yaratıcı videolar çekip, yayınladığı birçok insanında izlediği bir sosyal medya uygulamasıdır. Tiktok’un milyonlarca kullanıcısı var ve bu kullanıcıların bir kısmı da bizim ülkemizde, yani Türkiye’de bulunuyor. Gençlerin en sevdiği uygulamalardan biri olan Tiktok da fenomen olmak gerçekten de çok zor değil. Tiktok takipçi hilesi veya hile olmadan tiktok takipçi kasma yöntemleri ile kısa bir sürede fenomen olunabiliyor.

Tiktok Nedir?

Tiktok takipçi hilesi yapmadan önce uygulamanın ayarlarını ve özelliklerini bilmeniz gerekiyor. Öncelikle yapmanız gereken şey Tiktok hesabı açmak olmalı… Tiktok hesabı açtıktan sonra ne kadar takipçiye ihtiyacınız olduğunu, ne kadar kullanıcının size fayda sağlayacağını, hangi içerikleri paylaşmanız gerektiğini hesaplamanız gerekiyor. Bu hesaplamaları yaptıktan sonra tiktok takipçi arttırma yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Tiktok Takipçi Hilesi
Tiktok Takipçi Hilesi

Tiktok Takipçi Kasma

Tiktok takipçi kasma işlemini gerçekleştirmek için birkaç farklı yönteme başvurabilirsiniz. Bunlardan ilki ve en iyi organik olan yöntemdir. Bu yöntemde orijinal olarak içerikler hazırlarsınız, doğru hashtagler kullanarak görüntülenme almaya çalışırsınız. Çektiğiniz video gerçekten kaliteliyse zaten hakkettiği ilgiyi görecektir. Tiktok takipçi kasma yöntemlerinden bir diğeri de illegal olan tiktok takipçi hilesi yapmaktır. Bu yöntem hem paralı hem de parasız olarak kullanılabilir.

Tiktok Takipçi Satın Al

Tiktok takipçi satın al genellikle hızlıca fenomen olmak isteyenlerin arattığı bir sorgudur. Fakat genellikle bu yöntemle ünlü olmaya çalışan kişiler hüsrana uğrarlar. Çünkü para ile alınan takipçi veya izlenme orijinal olmadığı için zamanla düşer ve hile olduğunuz ortaya çıkar. Bu da gerçek takipçilerinizin bile sizi terk etmesine sebep olur.

Tiktok Videoları

Tiktok Videoları gerçekten zaman geçirmek için oldukça eğlenceli bir seçenektir. Tik tok içerisinde oldukça kaliteli işler yapan insanlar var. Bu insanları izlemek ve çektiği videolara anlamak oldukça eğlenceli… Tabii bunun yanında çok kötü videolar çekip insanı Cringe hale getiren videolarla karşılaşmakta mümkün ama bunlardan kurtulmakta parmağı bir kere aşağı kaydırmaya bakıyor. Bu yüzden kötü videoların olması tiktok kullanmaya engel değil.

Tik tok Videosu Nasıl Çekilir?

Tik tok videoları çekmek için ilk yapmanız gereken şey videonun içeriğini belirlemek olmalı. Ne çekeceğinizi bilmiyorsanız hiçbir şey çekemezsiniz! Öncelikle kendinize bir konu bulun ve o konu hakkında araştırma yapın. Kafanızda ana hatları belirledikten sonra tiyatronuzu oluşturun. Oluşturduğunuz tiyatroyu videoya nasıl yansıtacağınızı düşünün. Tiktok kendi içerisinde birçok özelliği barındırır. Binlerce ses efekti, görsel efekt, kısa videolar için alt yapı gibi… Tiktokun sizlere sunmuş olduğu bu özellikleri kesinlikle videolarınızda kullanın ve videolarınızı daha kaliteli hale getirin. Eğer video çekmeyi bilmiyorsanız ya bilen birinden destek alın ya da yorum ayın biz yardımcı olalım.

Tiktok Videolarım İzlenmiyor Ne Yapmalıyım?

Mükemmel bir Tik Tok videosu çektiniz ama izlenmiyor. Ne yapmalısınız? Öncelikle yapmanız gereken şey popüler hashtag(etiket)’leri kullanmak. Popüler olan, insanların takip ettiği etiketleri kullanırsanız çekmiş olduğunuz videolar o etiketi takip eden insanların önüne düşecektir. Burada ilgi görürse videolar keşfet kısmına da düşebilir. Böylelikle zaten fenomen bir video olur. Bu tabii ki işin doğal yöntemidir.

Videolarınız izleniyor ama istediğiniz seviyeler ulaşmıyorsa bu noktada bir takım illegal yollara başvurabilirsiniz. Gerekirse direkt tiktok takipçi hilesi yaparsınız yada istediğiniz videoya tiktok izlenme hilesi uygularsınız. Bu tamamen size kalmış! Ama unutmayın bu hileler çok faydalı değil.

Aşağıdaki adımları kesinlikle uygulayın;

 • Sürekli yeni video çekin ve profilinizi güncel tutun.
 • İçerikleriniz kendinize ait, özgün içeriklerden oluşsun.
 • Video akımlarına kesinlikle katılın ve kendinizi insanlara hatırlatın.
 • Paylaşımlarınıza kesinlikle etiket(hashtag) etkleyin.
 • Paylaşımlarınızı bulunduğunuz bölgede en aktif olunan saatte yapın.
 • Dikkat çekici kullanıcı adı kullanın.
 • Doğal ve samimi olun, en önemlisi kendiniz olun, rol yapmayın. İnsanlar doğallığı sever.
 • Videoların görüntü kalitesine önem verin ve net olun.
 • İnsanlarla olabildiğince ortaklaşa iş yapın ve diğer insanların kitlesini de çekin.

 

Tiktok Takipçi Hilesi Güvenilir Mi?

Unutmayın hiçbir hile güvenli değildir! Her hilenin bir cezası vardır! Bugün değilse de yarın! Neyse işin özü bu tarz hileler ilk başlarda sıkıntı yaratmasa da daha sonralarda karşınıza problem çıkarabilir. Hızlı bir yükseliş olursa ya da hızlı bir düşüş olursa direkt olarak hesabınız kapanabilir. Kapanmasa bile sizi takip eden orijinal kullanıcılar bir şeyler olduğunu anlayıp sizi takipten çıkabilir. Hesabınız hile kullandığınız sistem tarafından çalınabilir. Bu tarz hileleri kullanırken anlattığımız bütün bu eksi yönleri göz önünde bulundurun ve bütün riskleri kabul ederek işleminizi yapın. Yoksa daha sonra çok üzülürsünüz! Sizlere bedava olarak kullanabileceğiniz sistemleri aşağıda paylaştım ama dediğim gibi bütün riskleri göz önünde bulundurun.

Bedava Tiktok Takipçi Hilesi

Dünyanın en popüler uygulamalarından birinde sizde fenomen hale gelmek istiyorsanız sizde aşağıda vermiş olduğum siteleri kullanabilirsiniz. Beğeni hilesi, takipçi hilesi ve izlenme hilesi gibi birçok hileyi hesabınızda kullanabilirsiniz. Aşağıdaki siteler haricinde mobil uygulamalara da göz atabilirsiniz. İsterseniz bu yazının altındaki yorum bölümünden hesabınızı gönderebilir ve bizlerden de yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda üst başlıkta anlattıklarımızı da unutmayın lütfen.

 • Tiktokhilede.com
 • takipavm.com
 • medyaclup.com
 • sihirlimedya.net
 • iyismm.com
 • takipcibayiniz.com

 

Yukarıdaki sitelerden ücretsiz hizmet alabileceğiniz gibi ücretli olarak gerçek takipçiler de alabilirsiniz. Aynı zamanda bunun gibi işlem yapan birçok siteden de bu gibi hizmetler alabilirsiniz.

tiktok indir
tiktok indir

Tiktok İndir;

Apple cihazlar da tiktok indirmek için aşağıdaki butonu kullanın.

İOS Tik Tok

Android de tiktok indirmek için aşağıdaki butonu kullanın.

Android Tiktok

 

Bedava Tiktok Takipçi Hilesi Videolu

Bedava tiktok takipçi hilesi için aşağıdaki çekilmiş videoyu izleyebilir. Videoda uygulanan tiktok takipçi arttırma yöntemini deneyebilirsiniz.

FAQ

Tiktok için özel olarak yayınlanan web siteleri ile bedava takipçi hilesi yapabilirsiniz.

Bu engel ortalama olarak 1-2 saat içerisinde kendi kendine kalkar.

Kullanıcının profiline gidin. Sağ üst köşede bulunan ... seçeneğine dokunun. Engeli kaldır öğesine dokunun ve uygulamadaki adımları takip edin.

“Tiktok Takipçi Hilesi Bedava Takipçi Kasma Arttırma Yöntemleri” üzerine bir yorum

Yorum yapın