1. Ana Sayfa
  2. Telefon
  3. Whatsapp Profilime Kim Baktı İphone – Android

Whatsapp Profilime Kim Baktı İphone – Android

Whatsapp profilime kim baktı sorusunun cevabı whatsapp profilime bakanlar uygulamaları ile verilebilir. Sizde whatsapp profilime kim bakmış diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.


Yazı İçi Başlıklar

Whatsapp profilime kim baktı sorusunun cevabı whatsapp profilime bakanlar uygulamaları ile verilebilir. Sizde whatsapp profilime kim bakmış diyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Whatsapp dünya üzerinde en çok kullanılan iletişim uygulamalarından bir tanesidir. Akıllı cep telefonuna sahip olan herkes telefonunda mutlaka Whatsapp bulundurur. Her ne kadar whatsapp rakibi uygulamalar olsa da hiçbir iletişim uygulaması Whatsapp’ın liderliğini elinden alamamıştır.

Whatsapp Profilime Bakanlar

Whatsapp aşırı popüler bir uygulamadır. Bu uygulamanın bu kadar popüler olması insanların farklı detayları whatsapp’dan aramasına sebep oluyor. Bunlardan bir tanesi de whatsapp profilime kim bakmış sorusunun cevabıdır. Maalesef whatsapp uygulamasının kendi içerisinde profilime bakanları gösteren bir bölüm bulunmuyor. Bu yüzden de farklı uygulamalar kullanmak gerekiyor. Her ne kadar bu uygulamaların bazıları işini yerine getirse de en başından bu uygulamaların güvenilir ve garantili olmadığını da söylemek gerekiyor.

Whatsapp Profil Ziyaretlerini Gösteren Uygulamalar

Whatsapp profilime kim baktı sorusunun cevabını aşağıda bahsedeceğimiz uygulamalarla bulabilirsiniz. Bu uygulamalar genellikle telefona indirilebilen çokta güvenli olmayan uygulamalardır. Bu yüzden bu işlemi yapmadan önce bütün riskleri aldığınıza dair bilginiz olsun.

Öneri:  Android Durduruldu Hatası Çözümü | İnstagram, Facebook, Youtube

1Whatsapp Plus

Whatsapp Plus direkt olarak whatsapp uygulaması yerine yüklenen ve içerisinde orijinal whatsapp da olmayan bir sürü özelliği barındıran bir apk’dır. Bu uygulamayı kullanan bütün herkes bir veri oluşturur ve oluşturulan bu veriler yedeklenir, yedeklenen veriler de kullanıcılara sunulur. Kısacası bu uygulamayı kullandığınızda sadece sizin gibi Whatsapp Plus kullanan kişilerin bilgisini alabilirsiniz.

2Who Wiewed My Whatsapp Profile

Türkçesi whatsapp profilime kim bakmış olan bu uygulama apk olarak telefona indirilip kullanılabiliyor. Yine Whatsapp+ da olduğu gibi bu uygulamada verilerden faydalanarak sizlere bilgi aktarır.

whatsapp profilime bakanlarBu programları kullanmadan önce tekrardan hatırlatmakta fayda var. Whatsapp profilime kim baktı uygulamaları hiç zaman garantili ve güvenli değildir. Ancak size bazı avantajlar sunar. Bu avantajlar;

  1. Profilinize kimlerin girdiğini görebilirsiniz.
  2. Aynı kişinin kaç defa girdiğini görebilirsiniz.
  3. Milletin davranışlarına göre hareket edebilirsiniz.
  4. Merakınızı giderirsiniz.

Arkaşlarınızla kurmuş olduğunuz gruba eğlenceli grup isimleri koymay isterseniz Grup isimleri adlı  yazımızı okuyabilirsiniz.

Yukarıda yazdığımız şeyler sizin için çok anlamlı olmadıysa aşağıya bıraktığımız videoyu da izleyebilirsiniz.

Yorum Yap
Reaksiyon Butonları

Yazar Hakkında

1997 yılında İstanbul'un Bakırköy ilçesinde dünyaya geldim. Doğduğumdan beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. Web işlerine 10 yaşında forum sitelerinde takılarak başladım. O günden beridir yakamızı kurtaramadık : ) Html, Css, Php bilmekteyim. Aynı zamanda Photoshop, After Effects gibi programlar kullanabiliyorum. Hali hazırda çalışmış olduğum bir firma var, bu siteyi hobi olarak, sizlere yardımcı olmak, bilgi aktarmak amacı ile açtım. Umarım faydalı olabilirim. Teşekkürler!

Yorum Yap