İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Zula Bedava Çarlar ve Zula Hesapları *2021 Güncel Hesaplar

Zula Bedava Çarlar ve Zula Hesapları *2021 Güncel Hesaplar

Zula bedava çarlar zula oyuncuları tarafından oldukça fazla aratılan kelimelerden bir tanesidir. Zula Türkler tarafından yapılan ve yurtdışında bile adından söz ettiren, gururumuz olan oyunlardan bir tanesidir. Bu yazımızda sizlere Zula hesapları başlığı altında zula bedava hesap paylaşımı yapacağız.


Zula bedava çarlar zula oyuncuları tarafından oldukça fazla aratılan kelimelerden bir tanesidir. Zula Türkler tarafından yapılan ve yurtdışında bile adından söz ettiren, gururumuz olan oyunlardan bir tanesidir. Bu yazımızda sizlere Zula hesapları başlığı altında zula bedava hesap paylaşımı yapacağız.

Zula bedava çarlar ile sizlerde yüksek seviyeli hesaplarla oyuna başlayabilirsiniz ve oyunda iyi konumlara daha rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Yüksek seviyeden başlamak isteyenler aşağıda paylaşmış olduğumuz zula hesaplarını kullanabilirler.

Zula Bedava Hesap

zula bedava hesap
zula bedava hesap

Piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren birçok oyuncunun ilgisini ve beğenisini kazanan Türk oyunu Zula popülerliğini her gün daha da ayırıyor. Oyunda bulunan mevcut kurallar oyuncuların işini zorlaştırmaya yönelik olsa da bu kurallarla hem hesaplarınızı hem de silahlarınızı güçlendirme olasılığınız bulunuyor. Tabii bu işlemleri yapmak için bayağı bir zaman harcamanız gerekiyor. Kim zaman harcar ki? Ben harcamam! Zula bedava hesap seçeneğini kullanırım. 😛 Zula bedava çarlar kesinlikle çalınmış hesaplar değildir. Zula hesap çalma işlemi de zaten öyle kolaylıkla yapılan bir işlem değildir. Bu hesaplar oyun oynayan ve sıkılan insanlar tarafından paylaşılmaktadır.

Zula bedava çarlar Herzem.net ailesi olarak bu hesapları sizler için topluyoruz ve kullanmanız için sunuyoruz. Maalesef bu hesapları tek tek kontrol etmemiz mümkün olmuyor ve hangisini çalışır halde olduğunu bilemiyoruz. Bu noktada hesapların güncelliğini ve doğruluğunu kontrol etmek sizlere kalıyor.

Zula Hesapları

Zula hesap açma işlemi oldukça kolaydır. Zulanın resmi web sitesine girerek 2 dakika içerisinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda unuttuğunuz zula hesapları nıda resmi site üzerinden bulabilirsiniz. Zula bedava çarlar dan sıkıldıysanız oyuna sıfırdan başlayıp, hesabınızı yavaş yavaş kasabilirsiniz. Bu noktada Google amcaya zula hesap aç yazmanız yeterli. İlk çıkan siteye girerek hemen üye olup yeni hesabınızda oyun oynayabilirsiniz.

Öneri:  Steam Oyun İade Etme 2021 Tek Yöntem Resimli

Zula hesapları içerisinde şifresini unuttuğunu yada zula şifre değiştirme işlemi yapmak istediğiniz varsa alttaki başlığı okuyabilirsiniz.

Zula Şifremi Unuttum

Zula şifre unuttum birçok unutkan insanın arattığı bir sorgudur. Eğer kullandığınız şifreyi unuttuysanız veya bir yere kaydetmenize rağmen kaybettiyseniz şifrenizi değiştirmeniz gerekir. Bu noktada yapmanız gereken Zula resmi web sitesine giriş yapın. Açılan sayfadaki “şifremi unuttum” yazısına tıklayın. Sonra ekranda çıkan seçeneklerde hangisini unuttuğunu belirtin. Burada e-posta ile bul seçeneğini seçerek mailimize gelen bilgiler ile zula şifre yenileme işlemini gerçekleştiriyoruz ve hesabımıza tekrar giriyoruz.

 

Yorum Yap
Reaksiyon Butonları

Yazar Hakkında

1997 yılında İstanbul'un Bakırköy ilçesinde dünyaya geldim. Doğduğumdan beri İstanbul'da ikamet etmekteyim. Web işlerine 10 yaşında forum sitelerinde takılarak başladım. O günden beridir yakamızı kurtaramadık : ) Html, Css, Php bilmekteyim. Aynı zamanda Photoshop, After Effects gibi programlar kullanabiliyorum. Hali hazırda çalışmış olduğum bir firma var, bu siteyi hobi olarak, sizlere yardımcı olmak, bilgi aktarmak amacı ile açtım. Umarım faydalı olabilirim. Teşekkürler!

Yorum Yap